Įmonė UAB „Santaros parkavimo paslaugos“ (SPP) yra viena iš uniPark prekės ženklo įmonių. „Unipark“ ženklas yra gerai žinomas ne tik Lietuvos bet ir Latvijos, Estijos, Lenkijos, Baltarusijos rinkose, kaip išmanius parkavimo sprendimus teikianti įmonė. SPP administruoja automobilių stovėjimo aikšteles Santariškių medicinos miestelyje.

 

Automobilių stovėjimo vietų problema Santariškių medicinos miestelyje (SMM) aktuali ne vieną dešimtmetį. Vien VšĮ Vilniaus universiteto ligoninės „Santaros klinikos“ dirba 5761 darbuotojai, iš jų 1269 gydytojai, 1944 slaugytojai ir kiti specialistai. Čia per metus vidutiniškai gydoma apie 1 mln. ambulatorinių ir apie 100 tūkst. stacionarinių pacientų. Be to, SMM veikia ir kitos medicininio profilio įstaigos bei įmonės. Augant automobilizacijos lygiui ir medicinos paslaugų apimtims, SMM teritorijoje tolygiai didėja stovėjimo vietų poreikis ne tik medicinos personalo, bet ir pacientų bei lankytojų automobiliams, susijusių įmonių darbuotojams, aptarnaujančiam autotransportui. Perpildytose esamose aikštelėse, aplinkinėse gatvėse bei privažiavimuose prie įstaigų, net ant šaligatvių ir želdynų statomi automobiliai trikdo eismą, kelia medicinos darbuotojų bei atvažiavusių pacientų nepasitenkinimą parkavimo vietų trūkumu, aptarnavimo paslaugų kokybe.

 

Šiuo metu yra vykdomi aikštelių infrastruktūros gerinimo darbai ir naujų vietų sukūrimas, įsigaliojus 2017 m. gruodžio 1 d. pasirašytai koncesijos sutarčiai tarp LR Sveikatos apsaugos ministerijos ir UAB „Santaros parkavimo paslaugos“.  Viso projekto metu bus sukurtos 2 250 naujos vietos, įrengtos vietos elektromobiliams, sutvarkytas apšvietimas, atnaujinta aikštelių danga, įrengta moderni parkavimo įranga. 

 

Planuojama darbų pabaiga yra 2019 m. liepos mėnuo. 

 

Dėkojame už supratingumą dėl laikinų nepatogumų vykdant projektą ir tikimės sklandžių pokyčių!

 

Atidaryta nauja daugiaaukštė aikštelė P9 (pranešimas spaudai_03 18)

 

Atsisiųsti Santariškių medicinos miestelio schemą

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
x
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį www.santarosparkavimas.lt svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau arba paspaudę mygtuką „Sutinku“ patvirtinsite savo sutikimą. Jį bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.