SANTARIŠKIŲ MEDICINOS MIESTELYJE DAR DVI DAUGIAAUKŠTĖS AIKŠTELĖS 

 

Santariškių medicinos miestelyje 2020 m. pradžioje atsirado dar daugiau stovėjimo vietų. Viena daugiaaukštė yra šalia Nacionalinio vėžio instituto (P11), kita - prie nesenai pastatytos Infekcinių ligų ir tuberkuliozės ligoninės (P8). Kartu sudėjus, jos galės priimti virš 800 lankytojų. 

 

Taigi, šias ir kitas įstaigas pėsčiomis pasieksite vos per kelias minutes. 

 

Daugiaaukštėse aikštelėje veiks automobilių numerių nuskaitymo sistema, rasite vietas skirtas elektromobiliams ir neįgaliesiems. Atsiskaityti galėsite kasoje kortele, grynaisiais arba programėle. 

 

Linkime patogaus naudojimosi!

 

Atidaryta nauja daugiaaukštė aikštelė (pranešimas spaudai_03.18)

 

Aikštelė, specialistų pripažinta, kaip viena saugiausių daugiaaukščių

 

Santariškių medicinos miestelio schema

 

 

 

 

 

SANTARIŠKIŲ MEDICINOS MIESTELYJE ĮRENGTA NAUJA AUTOMOBILIŲ STOVĖJIMO AIKŠTELĖ (P7)

 

 

Rugsėjo mėnesį Santariškių medicinos miestelyje, šalia Vaikų ligoninės, pradėjo veikti nauja antžeminė automobilių stovėjimo aikštelė (P7). Ja patogiai gali naudotis darbuotojai ir lankytojai, atvykstantys į šalia esančias gydymo įstaigas. Aikštelės adresas - Santariškių g. 7, įvažiavimas yra už autobusų žiedo. Aikštelėje yra įrengta 200 naujų vietų automobiliams, pastatyta elektromobilių krovos stotelė. Nuo aikštelės iki Vaikų ligoninės yra keli šimtai metrų pėsčiomis.

 

Darbuotojai, norintys naudotis aikštele, turi sudaryti sutartis dėl stovėjimo vietų. Prašome juos kreiptis į savo organizacijų atsakingus asmenis.

 

Taip pat primename, kad jau prasidėjo ir daugiaaukštės aikštelės statybos darbai (Santariškių g. 4),  joje bus sukurtos 1 196 naujos vietos automobiliams. Planuojama statybų darbų pabaiga - 2019 m. I ketvirtis.

 

Linkime patogaus naudojimosi!

 

 

Daugiau informacijos: info@santarosparkavimas.lt

 

 

Santariškių medicinos miestelio schema