SANTARIŠKIŲ MEDICINOS MIESTELYJE NAUJA DAUGIAAUKŠTĖ AIKŠTELĖ (P9)

 

Santariškių medicinos miestelyje atidaryta naujai pastatyta daugiaaukštė automobilių stovėjimo aikštelė. Nuo šiol lankytojai ir darbuotojai turės pakankamai automobilių stovėjimo vietų. Automobilių aikštelėje yra 1196 naujos vietos, ji yra šalia Vaikų ligoninės (Santariškių g. 4) ir Santaros klinikų (Santariškių g. 2). Taigi, šias įstaigas pėsčiomis pasieksite per kelias minutes. 

 

Į aikštelę kviečiame važiuoti Molėtų plentu, taip išvengsite prie Santariškių žiedo pasitaikančio didžiulio automobilių srauto ir spūsčių. Taip pat daugiaaukštėje aikštelėje tikrai rasite laisvą vietą automobiliui ir jums nebereikės užtrukti ieškant vietų senosiose. 

 

Daugiaaukštėje aikštelėje veiks automobilių numerių nuskaitymo sistema, rasite vietas skirtas elektromobiliams. Atsiskaityti galėsite kasoje (1-ame aukšte) kortele, grynaisiais arba programėle. 

 

Linkime patogaus naudojimosi!

 

Atidaryta nauja daugiaaukštė aikštelė (pranešimas spaudai_03.18)

 

Aikštelė, specialistų pripažinta, kaip viena saugiausių daugiaaukščių

 

Santariškių medicinos miestelio schema

 

 

 

 

SANTARIŠKIŲ MEDICINOS MIESTELYJE ĮRENGTA NAUJA AUTOMOBILIŲ STOVĖJIMO AIKŠTELĖ (P7)

 

 

Rugsėjo mėnesį Santariškių medicinos miestelyje, šalia Vaikų ligoninės, pradėjo veikti nauja antžeminė automobilių stovėjimo aikštelė (P7). Ja patogiai gali naudotis darbuotojai ir lankytojai, atvykstantys į šalia esančias gydymo įstaigas. Aikštelės adresas - Santariškių g. 7, įvažiavimas yra už autobusų žiedo. Aikštelėje yra įrengta 200 naujų vietų automobiliams, pastatyta elektromobilių krovos stotelė. Nuo aikštelės iki Vaikų ligoninės yra keli šimtai metrų pėsčiomis.

 

Darbuotojai, norintys naudotis aikštele, turi sudaryti sutartis dėl stovėjimo vietų. Prašome juos kreiptis į savo organizacijų atsakingus asmenis.

 

Taip pat primename, kad jau prasidėjo ir daugiaaukštės aikštelės statybos darbai (Santariškių g. 4),  joje bus sukurtos 1 196 naujos vietos automobiliams. Planuojama statybų darbų pabaiga - 2019 m. I ketvirtis.

 

Linkime patogaus naudojimosi!

 

 

Daugiau informacijos: info@santarosparkavimas.lt

 

 

Santariškių medicinos miestelio schema

 

 
x
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį www.santarosparkavimas.lt svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau arba paspaudę mygtuką „Sutinku“ patvirtinsite savo sutikimą. Jį bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.