SANTARIŠKIŲ MEDICINOS MIESTELYJE ĮRENGTA NAUJA AUTOMOBILIŲ STOVĖJIMO AIKŠTELĖ (P7)

 

 

Rugsėjo mėnesį Santariškių medicinos miestelyje, šalia Vaikų ligoninės, pradėjo veikti nauja antžeminė automobilių stovėjimo aikštelė (P7). Ja patogiai gali naudotis darbuotojai ir lankytojai, atvykstantys į šalia esančias gydymo įstaigas. Aikštelės adresas - Santariškių g. 7, įvažiavimas yra už autobusų žiedo. Aikštelėje yra įrengta 200 naujų vietų automobiliams, pastatyta elektromobilių krovos stotelė. Nuo aikštelės iki Vaikų ligoninės yra keli šimtai metrų pėsčiomis.

 

Darbuotojai, norintys naudotis aikštele, turi sudaryti sutartis dėl stovėjimo vietų. Prašome juos kreiptis į savo organizacijų atsakingus asmenis.

 

Taip pat primename, kad jau prasidėjo ir daugiaaukštės aikštelės statybos darbai (Santariškių g. 4),  joje bus sukurtos 1 196 naujos vietos automobiliams. Planuojama statybų darbų pabaiga - 2019 m. I ketvirtis.

 

Linkime patogaus naudojimosi!

 

 

Daugiau informacijos: info@santarosparkavimas.lt

 

 

Santariškių medicinos miestelio schema

 

 
x
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį www.santarosparkavimas.lt svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau arba paspaudę mygtuką „Sutinku“ patvirtinsite savo sutikimą. Jį bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.